Patarimai

Magic Vision profesionalių filmuotojų ir fotografų komanda parengė patarimus, skirtus jaunavedžiams. Jei šie patarimai Jums patiks ir norėsite juos patalpinti kitame tinklalapyje, būtinai nurodykite šaltinį - vestuviu-filmavimas.eu

Šį skyrelį planuojame nuolat pildyti.

Vestuvės yra svarbus įvykis, kuris reikalauja ne tik finansinių išlaidų, bet ir moralinių sąnaudų. Tikrai nenorime sumenkinti šio neeilinio įvykio Jūsų gyvenime, bet visgi svarbu nepersistengti. Natūralu, kad vestuvių dieną kyla nerimas bei atsiranda jaudulys, bet jei perdėtai jaudinsitės, rizikuojate nepastebėti visų smagiuasių savo vestuvių akimirkų. Priminkite sau, kad vestuvės – tai yra Jūsų šventė, o ne maratonas, už kurį turite gauti medalį. Kai kuriems dalykams galima nusiteikti iš anksto, ir priimti kaip neišvengiamus, bet tikrai ne pasaulio pabaigą. Vestuvių metu dažnai pasitaiko, jog kažkas vėluoja,  juk ne tik Jūs norite gražiai atrodyti šventės metu. Pamenu, viena pamergė gerokai vėlavo, nes grožio salone ją įkalbėjo nudažyti plaukus, nors ji tarėsi tik šukuosenai. Perspėkite pamerges, pabrolius ir liudininkus, kad neišjungtų savo telefonų ir būtų pasiekiami.

Jei turite konkrečių pageidavimų ar sumanymų, būtinai tai aptarkite su filmuotoju ir fotografu. Kokie profesionalūs jie bebūtų, deja, kaip ir daugelis žmonių, minčių skaityti nemoka, o Jūs galite nusivilti, jei jie neatspės Jūsų norų. Manau, vestuvių filmuotojas ir fotografas bus Jums dėkingi, jei likus kelioms dienoms iki vestuvių dar kartą visą tai priminsite.

Ceremonijos laikas.

Renkantis santuokos ceremonijos laiką (nesvarbu, Bažnyčioje ar Civilinės metrikacijos biure),  apskaičiuokite, ar prieš ceremoniją turėsite pakankamai laiko pasiruošti, juk ryte reikia spėti nuveikti daug svarbių darbų, o ypač nuotakai: jai reikės nuvykti pas grožio specialistus, padaryti šukuoseną, šventinį makijažą. Nepamirškite, jog apsirengti vestuvių suknelę taip pat užtrunka, nes tai nekasdienis apdaras ir gali turėti savo gudrybių. Jei jaunoji turės visur skubėti  ir nerimauti dėl laiko, ji bus įsitempusi ir irzli. Suplanuokite, kas ir kada užsiims vaišių ruoša, automobilių papuošimu, vestuvinės puokštės paėmimu iš gėlių salono. Nepamirškite, kad reikia numatyti laiką kelionei nuo jaunikio namų iki nuotakos bei nuo nuotakos namų iki Bažnyčios. Taip pat įtraukite į savo grafiką apie 20 minučių skirtų vėlavimui, ir nestresuokite.

Kartais liudininkai nori aktyviai dalyvauti salėje, sakyti kalbas, rengti žaidimus ir užduotis. Nepersistenkite. Per daug kalbų, palinkėjimų jaunavedžiams, kad ir kaip juos mylite, gerbiate ar džiaugiatės už juos, vestuvių puotos metu gali tapti nuobodžiu išbandymu svečiams. Jei turite sumanymų, aptarkite juos su muzikantais. Vestuvių muzikantai dažnai turi savo programą, joje tikrai atsiras vietos išmintingiems liudininkams.

Kaip bebūtų, svarbiausia vestuvių metu yra Jūsų gera nuotaika, todėl nuoširdžiai patariame nenusiminti dėl nenumatytų smulkmenų, į netikėtumus pažvelgti su humoru, juk nuo šiol turėsite vienas kitą, o dviese jokie sunkumai ne kliūtis!

Kartais busimi jaunavedžiai  į pagalbą pasikviečia vestuvių planuojotą. Vestuvių planuotojos veiklos sritis - organizaciniai klausimai. Idealiausias variantas - kai vyksta bendradarbiavimas tarp vestuvių planuotojos ir busimų jaunavedžių. Natūralu, kad Jūsų ir pašalinio žmogaus (nors ir profesionalo) požiūris gali nesutapti. Svarbu apsvarstyti tuos variantus, kuriuos Jums siūlo vestuvių planuotoja, neskubėti  nei atmesti iš karto nei aklai su jais sutikti. Vestuvių planuotojai svarbu kuo detaliau nupasakoti, ko tikitės iš savo vestuvių šventės. Svarbu paminėti ne tik tuos dalykus, kurių laukiate, bet ir akcentuoti tuos, kurių vestuvių dieną nenorėtumėte. Tai yra todėl, kad labai tikėtina, kad vestuvių planuotoja pasitelkusi liudininkus bei pamerges su pabroliais surengs Jums staigmenas. Pavyzdžiui, jei bijote paukščių, balandžiai prie bažnyčios, kuriuos Jums įteiks, kad paleistumėte į dangų, Jūsų visai nenudžiugins.